Ürün Geliştirme ve Mühendislik Hizmetleri

Firmamız, Tasarım veya tersine mühendislik uygulamaları söz konusu olduğunda bünyesinde barındırdığı cihaz ve yazılımlarla fikir aşamasından prototipe ve üretime kadar tüm adımlarda sizlere çözüm sağlayabilmektedir.


Aktif olarak sürekli çalışmakta olduğumuz projeler kapsamında firmamız yetkinliğini kanıtlamış, denizcilik, havacılık, otomotiv ve savunma sanayii başta olmak üzere farklı disiplinlere sahip çeşitli endüstriler için istenilen tüm regülasyonlarda tasarımlar gerçekleştirmiştir.


Gizlilik konusu başta olmak üzere ekibinize destek olmak veya tüm projeyi kendi bünyemizde yürütebileceğimiz uygulamalar yaparak ortak bir noktada buluşuyor ve projeyi tamamlıyoruz.


Dünyanın en önde gelen tasarım programı olan Siemens NX yazılımını kullanıyor ve hem tasarım hem de tersine mühendislik konularında her ihtiyaca yönelik katı modeller tasarlıyoruz.


Aktif olarak kullandığımız bütün programların satışını da yaparak bu süreçleri birbirine perçinliyor, gelecek ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarak destek olmaya devam ediyoruz.

WIE FUNKTIONIERT

ES

 • 1

  Projenizi inceleyebilmek adına gerekli sözleşmeleri uyguluyoruz.

 • 2

  Uzmanlarımızla bir araya gelerek gerekli toplantılarımızı yaptıktan sonra sizlere hangi aşamalarda nasıl destek olacağımıza karar veriyor, karar verilecek konular için sizlerle hangi ortak noktalarda buluşacağımızı, ekibinize nasıl ihtiyaç duyabileceğimizi anlatıp, projemizi sizlere sunacağımız bir toplantı gerçekleştiriyoruz.

 • 3

  Toplantı sonrasında aldığımız kararlara istinaden teklifimizi sunuyoruz.

 • 4

  Gerekli anlaşmalar sağlandıktan sonra gerekliyse tarama çalışması yapıyor veya direk olarak çalışmaya başlıyoruz

Beispielpreise

Kostenloses Entdeckungsformular

Hallo mein Name ist

und ich suche

Kontaktieren Sie mich unter