Eğitim Çözümleri

Teknolojinin gelişmesi ve endüstride yapılan uygulamaların gün geçtikçe daha spesifik detaylara ihtiyaç duymasından dolayı yazılımlar ve cihazların yetenekleri de bu ihtiyaçlara paralel olarak gelişim gösteriyor.


Çok uzağa gidilmeden geniş bir bakış açısı ile geriye doğru baktığımızda endüstride kullanılan bu teknolojiler ne kadar yenilikçi olsa da kullanması ve doğru bilgiye ulaşılması zordu. Ancak içinde bulunduğumuz bilgi çağında eskiye nazaran daha hızlı ve spesifik çözümler sağlamak mümkün.


Ne kadar sosyal medya platformları ve firmalar çeşitli konularda bilgi sağlıyor olsa da farklı endüstri dallarında yapılan birbirinden detaylı uygulamalar, yazılımların ve cihazların sınırlarını gün geçtikçe zorlamakta ve gelişen teknoloji sürekli yeni imkanlar getirmektedir.


Firmamız kurulduğu günden bu yana tarama cihazları, tersine mühendislik uygulamaları, kalite kontrol ve tasarım konularında aktif teknolojiyi takip ederek güncel cihazları ve yazılımları, sağladığı hizmetlerde kullanarak tüm sınırlarını zorlamış ve gerekli bilgi birikimini kazanmıştır.


Edindiğimiz bilgi ve tecrübemizi sizlerin sorunlarına çözüm olarak kullanmayı gerek grup eğitimleri gerekse de kişisel bazda uygulamalarla aktarabileceğimizden eminiz.


Gerek yüz yüze gerek online ve mutlaka uygulamalı olarak gerçekleştirilecek bu eğitimler sayesinde 3D tarama ve uygulamaları konusunda neler yapılabildiğini en ince detaylarına kadar takip edebilecek, işletmenizde veya yeni yatırımlarınızda daha büyük adımlar atabileceksiniz.

WIE FUNKTIONIERT

ES

 • Tespit

  Herhangi bir firmadan veya bizden satın aldığınız yazılım veya cihazların kullanımı ile ilgili detaylı uygulama sorunlarınızı tespit ediyoruz.

 • Planlama

  Gerekli uygulamalar ile ilgili temel bilgilerden yola çıkarak bir eğitim planlaması yapıyoruz.

 • Teklif ve Onay

  Hazırladığımız bu planla beraber teklifimizi sizlere iletiyoruz.

 • Uygulama

  Kararlaştırılan ortak noktada eğitim ve uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Beispielpreise

Kostenloses Entdeckungsformular

Hallo mein Name ist

und ich suche

Kontaktieren Sie mich unter