Orsa Proje

Orsa Tasarım ve Mühendislik Teknolojileri olarak 13 yıldır edindiğimiz tüm tecrübeler ve hikayemiz.

About Us
Orsa Proje

Who Are We

a13 yıl tecrübe, Savunma sanayii, havacılık ve otomotiv başta olmak üzere 400 den fazla proje, satış ve entegrasyon, mühendislik çözümleri ve eğitimlerimizi keşfedin.

View More
All Products

OUR

PRODUCTS

FACTORY 2.0 NET

Omni Factory 2.0 NET 3D printer ile hangi baskıyı almak istiyorsanız hemen projenize başlayabilirsiniz. 500 derece sıcaklığa kadar ulaşan nozul, 500x500x500 kapalı ve izole üretim alanı, otomatik kalibrasyon ve uzaktan kontrol yetenekleri ile üretim ve hızlı prototipleme için ideal bir mühendislik çözümü.

View Detail

Go!SCAN SPARK

Hassasiyetin işlevsellik ve portatiflikle buluştuğu nokta

View Detail

HandySCAN BLACK

Konu herhangi bir objenin taramasını yapmak olduğunda aklımıza gelebilecek çok sayıda teknoloji bulunmaktadır. Bu teknolojiler firmaların kendi özelinde yaptıkları yatırımlarla farklı boyutlara ulaşabilir hatta kendi isimleriyle dahi anılabilir.

View Detail

Handyscan SILVER

Yüksek doğrulukta ve tekrarlanabilir ölçüleri hızlı ve kolayca elde edebileceğiniz, Handyscan serisinde bulunan fiyat performans konusunda en uygun tarama cihazı.

View Detail

MetraSCAN

En geniş yüzeylerin en hızlısı ve en doğrusu

View Detail
All Services

OUR

SERVICES

Ürün Geliştirme ve Mühendislik Hizmetleri

Firmamız, Tasarım veya tersine mühendislik uygulamaları söz konusu olduğunda bünyesinde barındırdığı cihaz ve yazılımlarla fikir aşamasından prototipe ve üretime kadar tüm adımlarda sizlere çözüm sağlayabilmektedir.

View Detail

Satış ve Entegrasyon Konulu Mühendislik Çözümleri

Orsa Tasarım ve Mühendislik Teknolojileri olarak kuruluşumuzdan bu yana yer aldığımız saha çalışmalarımızdan ve parçası olduğumuz projelerden edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımızda tam performans sergileyen cihazların aynı zamanda satışını da yapıyor ve mevcut sisteminize entegre etmenize destek oluyoruz.

View Detail

Eğitim Çözümleri

Teknolojinin gelişmesi ve endüstride yapılan uygulamaların gün geçtikçe daha spesifik detaylara ihtiyaç duymasından dolayı yazılımlar ve cihazların yetenekleri de bu ihtiyaçlara paralel olarak gelişim gösteriyor.

View Detail
All News

WHAT WE

SHARED

3D Yazıcılar: Tanım, Çalışma Prensibi ve Kullanım Alanları

3D yazıcılar hakkında temel bir anlayış sağlayacak ve çalışma prensiplerini anlatacağız. Ayrıca 3D yazıcıların çeşitli kullanım alanlarını keşfedeceğiz.

View Detail
All References

OUR

REFERENCES