ORSA PROJE

Biz Kimiz?

13 yıl tecrübe, Savunma sanayii, havacılık ve otomotiv başta olmak üzere 400 den fazla proje, satış ve entegrasyon, mühendislik çözümleri ve eğitimlerimizi keşfedin.

Orsa Tasarım ve Mühendislik Teknolojileri A.Ş olarak;

2009 yılında Optik Tarama, Modelleme ve Kalite Kontrol Uygulamaları konusunda Optik Tarama teknolojileri kullanarak hizmet vermek üzere kurulan firmamız, proje deneyimi ve ekip/donanım atyapısını geliştirerek çalışmalarına devam etmiştir.


Orsa olarak bugün Laser-Optik-Dokunmatik olmak üzere farklı teknolojilere sahip Endüstriyel Ölçüm Sistemleri, Kalite Kontrol ve Tasarım Yazılımlarının Satış ve Satış sonrası eğitim ve teknik destekleri yanısıra Otomotiv ve Havacılık sektörü başta olmak üzere her türlü sektörel alanda çeşitli seviyelerde mühendislik hizmet desteği sağlamaktadır.

NEDEN BİZİ

SEÇMELİSİNİZ

13

13 Yıl Deneyim

2009 yılından bu yana dahil olunan yüzlerce proje ve Onuk Taşıt ortaklığıyla atılan gelecek temelleri.

45

Hizmet Yetkinliği

Satışı yapılmakta olan cihazların ve yazılımların aktif olarak firmamız tarafından kullanılıyor olmasının getirdiği satış sonrası destek ve know-how.

17

PTC Etik Değerleri

İş ortaklığımızı sürdürdüğümüz PTC firmasının ve görevlendirmiş olduğu etik kuruluşunun, oluşturduğumuz gizlilik norm ve etik değerlerimize duyduğu güven.

254

Worker

Description

Onuk Taşıt Ortaklığı