Satış ve Entegrasyon Konulu Mühendislik Çözümleri

Orsa Tasarım ve Mühendislik Teknolojileri olarak kuruluşumuzdan bu yana yer aldığımız saha çalışmalarımızdan ve parçası olduğumuz projelerden edindiğimiz tecrübelerimize dayanarak gerçekleştirdiğimiz saha çalışmalarımızda tam performans sergileyen cihazların aynı zamanda satışını da yapıyor ve mevcut sisteminize entegre etmenize destek oluyoruz.


3D tarama, 3D yazıcı, 3D simülasyon veya analiz veya herhangi bir kalite kontrol yazılımından çeşitli tasarım yazılımlarına kadar ürünlerimizi en kapsamlı özelliklerine kadar kullanmamızın bizlere sağladığı en önemli artılardan biri de tabii ki hızlı ve etkili çözüm sağlayabilmek.


Konu satış olduğu zaman alışılagelmiş süreçleri bir kenara bıraktığımızda konuya bakış açımızın sadece bir ürünün ticaretini yapmaktan ziyade firmamızı karşı tarafın destek noktası olarak konumlandırmak olduğunu, satış sonrası destek söz konusu olduğunda saha tecrübemizle en etkili kanallarla çözüm sağlamak üzere entegrasyon çalışmaları yürüttüğümüzü belirtebiliriz.


Satış ve entegrasyon süreci, yaşadığınız sorunun etraflıca algılanması ve çözüm aşamasında hızlı yol alınması için aktif olarak ekip arkadaşlarımız tarafından takip edilir ve konu üzerinde çalışma planlaması yapıldıktan sonra sizlerle buluşulan ortak noktada gerek ürün tanıtımı gerekse çözüm öneri sunumumuz gerçekleştirilerek yürütülür.


10 yılı aşkın süredir hem yazılım hem de cihazların teknolojik gelişmelerini aktif olarak takip etmenin getirdiği tecrübe ve buna dayalı oluşan güven sayesinde herhangi bir konuda bizlerin de görüşlerini almaktan çekinmeyin.

NASIL

ÇALIŞIYOR

 • 1

  Sorununuz veya talebiniz ile ilgili sizlerle iletişim sağlanması.

 • 2

  Sizlere sağladığımız çözümümüzle ilgili olarak doğru noktada olduğumuza dair sizlerle tekrar iletişime geçilmesi ve gerekli gizlilik anlaşmalarının yapılması.

 • 3

  Konu ile ilgili olarak sizlere demo veya çözüm sunumu gerçekleştirilmesi.

 • 4

  Konu ile ilgili olarak teklifimizin iletilmesi.

Örnek Fiyatlandırma

Ücretsiz Keşif Formu

Merhaba, ben

ve şu ürünle ilgileniyorum

Benimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz